Sześć goli nie wystarczyło

Orlicy starsi w ostatni piątek rozegrali kolejne spotkanie w I Lidze Okręgowej. Ich rywalem była Victoria Ostrzeszów. Mecz zakończył się zwycięstwem gości różnicą czterech trafień (10:6).

W spotkanie lepiej weszli gracze z Ostrzeszowa, którzy po ośmiu minutach prowadzili 2:0. Jednak w kolejnych fragmentach podopieczni trenera Piotra Krysia zagrali bardziej efektowniej dla oka. Efektem były gole autorstwa Aleksandry Wizy, Nikodema Wysockiego i Krystiana Aleksandra. Przeciwnicy potrafili odpowiedzieć, bo w pierwszej części gry strzelili jeszcze trzy bramki. Po przerwie na listę strzelców ponownie wpisała się Aleksandra Wiza. Bramkę zdobył też Wiktor Kramer. W trakcie drugiej połowy nie zabrakło również trafienia samobójczego w wykonaniu Victorii.

Orlicy starsi w sezonie 2019/20 pozostają bez zwycięstwa. Naszych zawodników z rocznika 2009 kolejny pojedynek czeka w piątek, 27 września. Rywalem JKS-u będzie Centra Ostrów Wielkopolski. Mecz zostanie rozegrany w Jarocinie o 17:00.


I Liga Okręgowa E1 Orlik (3. kolejka – 20.09.2019 rok):
Jarota Jarocin – Victoria Ostrzeszów 6:10 (3:5)

Jarota Jarocin: Antoni Szcześniak – Michał Becela, Krzysztof Maciejewski, Wiktor Pluciński, Adam Sieciński, Aleksandra Wiza, Dawid Trochanowski.

Na zmianę wchodzili: Krystian Aleksander, Anna Lis, Wiktor Kramer, Aleksander Czajka, Wojciech Gosa, Nikodem Wysocki.

Unia Janikowo
Jarota Jarocin
Jarota Jarocin
0:1
Sokół Kleczew