Szóste zwycięstwo juniorów młodszych B2

Wygraną w ostatni weekend zanotowali zawodnicy z rocznika 2006. Podopieczni trenera Pawła Krysia w roli gospodarza ograli SKP Słupca różnicą aż sześciu trafień (6:0).

Piłkarze obu drużyn spotkali się po raz drugi w rundzie wiosennej. JKS pierwszy meczu wygrał 4:0. Rewanżowe starcie ułożyło się po myśli gospodarzy, którzy w osiemnastej minucie wyszli na prowadzenie. Na listę strzelców wpisał się Krystian Olejniczak. Przed zejściem na przerwę drugiego gola zdobył Igor Deichsler. Jarociniacy skuteczniejsi byli w drugiej odsłonie. Wtedy piłkę do siatki kolejno skierowali Przemysław Gościniak, Kacper Nowak, Radosław Raszka oraz Jakub Uniejewski.

Juniorzy młodsi B2 po dziewięciu kolejkach plasują się na czwartej pozycji w rozgrywkach Ligi Wojewódzkiej. Przed zespołem z Jarocina starcie wyjazdowe z beniaminkiem – Orłem Krawęczyn.

Liga Wojewódzka B2 Junior (RW – 9. kolejka – 21.05.2022 roku)
Jarota Jarocin – SKP Słupca 6:0 (2:0)

Jarota Jarocin: Adam Sobczyk – Jakub Szymanek (73′ – Mateusz Nicke), Jakub Bolek (46′ – Bartosz Garbacz), Jakub Uniejewski, Przemysław Gościniak (60′ – Wojciech Rzepa), Krystian Olejniczak (60′ – Kacper Porolniczak), Nikodem Roguszczak (77′ – Jakub Wojaczyk), Tomasz Pilarczyk (55′ – Kacper Nowak), Igor Deischsler, Szymon Kolasiński, Radosław Raszka (70′ – Kacper Monia).