Trampkarze starsi nie do zatrzymania

Podopieczni Krzysztofa Matuszaka udzielili kolejnej lekcji futbolu swoim rywalom I Lidze Okręgowej. Tym razem nasi zawodnicy z rocznika 2005 pokonali KUKS Zębców 5:1.

Na pierwszą bramkę JKS-u czekaliśmy do trzydziestej minuty. Wtedy skutecznym strzałem popisał się Filip Szydlik. Dosłownie kilkadziesiąt sekund później było już 2:0. Bramkarza z dzielnicy Ostrowa Wielkopolskiego pokonał Tobiasz Grabowski. Po tym golu zespół z Zębcowa odgryzł się jedną akcją, która zakończyła się trafieniem jednego z piłkarzy gospodarzy. Druga część gry potwierdziła jednak kto jest liderem rozgrywek. Do siatki dwukrotnie futbolówkę skierował Kacper Kaczmarek, a tuż przed gwizdkiem kończącym sobotni pojedynek – wynik meczu ustalił Norbert Merdziński.

Trampkarze starsi umocnili się na pozycji lidera. W najbliższą środę zespół trenera Matuszaka zagra najważniejsze spotkanie w rundzie jesiennej. Rywalem będzie Victoria Ostrzeszów, która również nie zaznała goryczy porażki w trakcie obecnej kampanii. To starcie odbędzie się na boisku ze sztuczną nawierzchnią spółki Jarocin Sport o godz. 17:00.


I Liga Okręgowa C1 Trampkarz (6. kolejka – 12.10.2019 rok):
KUKS Zębców – Jarota Jarocin 1:5 (1:2)

Jarota Jarocin: Kacper Kaczmarek – Filip Szydlik, Jakub Bukowski, Dawid Stolecki, Tobiasz Grabowski, Dariusz Walczak, Stanisław Rutowski, Paweł Skórski, Miłosz Jeszkowski, Łukasz Kaczmarek, Hubert Kasprzak.

Na zmianę wchodzili: Kamil Woś, Szymon Marcinek, Gracja Góral, Beata Wrembel, Norbert Merdziński, Jarosław Wróbel.

Unia Janikowo
Jarota Jarocin
Jarota Jarocin
0:1
Sokół Kleczew