Trampkarze młodsi kończą wysokim zwycięstwem

W swoim ostatnim meczu ligowym piłkarze prowadzeni przez Krzysztofa Matuszaka rozgromili Prosnę Kalisz i prawdopodobnie zakończą rywalizację w II Lidze Okręgowej na drugim miejscu.

Trampkarze młodsi znakomicie rozpoczęli piątkowe starcie w Jarocinie. Już po stu sekundach gry gracze JKS-u prowadzili różnicą dwóch trafień. Piłkę do siatki rywali skierowali Hubert Kasprzak i Szymon Roszyk, który w obecnej kampanii występował w zespole młodzika starszego. Przed przerwą prowadzenie podwyższyli Wojciech Lamprecht oraz Kacper Wesołek. Świetne spotkanie rozgrywał Hubert Kasprzak. Napastnik zdobył jeszcze dwa gole przed zmianą stron. W drugiej części gry nasi zawodnicy cieszyli się z kolejnych pięciu bramek. Dwa razy bramkarza gości pokonał Wojciech Lamprecht, a po jednym trafieniu dołożyli jeszcze Jan Ziętkowski, Kacper Wesołek i Łukasz Izydorczyk.

– Było to bardzo ofensywne, pełne ciekawych, kreatywnych akcji spotkanie. Cieszy mnie postawa młodszych chłopaków wprowadzonych do zespołu. Kacper Kaczmarek, Stasiu Rutkowski, Szymon Roszyk czy Jakub Bukowski udowodnili, że w przyszłym sezonie mogą stanowić o sile tej drużyny, powiedział po zakończeniu meczu, trener Krzysztof Matuszak.

Jarociniacy w dwudziestu spotkaniach zgromadzili na swoim koncie 47. punktów w obecnym sezonie. Jeśli w zaległym pojedynku Akademia Piłkarska Reissa Jarocina nie przegra z zespołem LZS-u Cielcza, to nasi zawodnicy urodzeni w 2004 roku zostaną sklasyfikowani na drugim miejscu w II Lidze Okręgowej.  


Jarota Jarocin – Prosna Kalisz 11:0 (6:0)

Jarota Jarocin: Kacper Kaczmarek – Jan Ziętkowski, Jakub Bukowski, Dawid Stolecki, Łukasz Izydorczyk, Stanisław Rutkowski, Łukasz Kaczmarek, Adam Walczak, Wojciech Lamprecht, Szymon Roszyk, Hubert Kasprzak.

Na zmianę wchodzili: Łukasz Paczos, Kacper Wesołek, Patryk Krawczyk, Fabian Owieśny, Wojciech Hypki. Igor Antczak, Jakub Gwiazdowski.

Jarota Jarocin
Bałtyk Koszalin
Pogoń II
0:1
Jarota Jarocin