Trampkarze młodsi przegrali z Calisią Kalisz

Wysoką porażką zakończyło się spotkanie drugiego zespołu trampkarzy młodszych w I Lidze Okręgowej. Podopieczni trenera Pawła Janasa ulegli w roli gospodarza – Calisii Kalisz 1:8.

Początek środowej potyczki ligowej nie zapowiadał takiego obrotu sprawy. Co prawda pierwsi na prowadzenie wyszli goście, ale ekipa z Jarocina szybko wyrównała po trafieniu Huberta Kasprzaka. Decydująca okazała się końcówka pierwszej połowy. Rywale strzelili dwa gole, a po przerwie kontrolowali wydarzenia na boisku, zdobywając jeszcze pięć bramek.

Drużyna prowadzona przez trenera Janasa z dorobkiem dziewiętnastu punktów plasuje się na trzecim miejscu w stawce siedmiu ekip. Nasi zawodnicy rozgrywki ligowe zakończą w najbliższy czwartek. Wtedy podejmować będą KUKS Zębców.