Trampkarze młodsi przegrywają w słabym stylu

W spotkaniu szóstej kolejki Wielkopolskiej Ligi Trampkarzy Młodszych gr. pierwszej zespół prowadzony przez trenera Jacka Koleckiego doznał wyjazdowej porażki z Kanią Gostyń.

Gospodarze szybko objęli prowadzenie. W drugiej minucie bramkarza JKS-u pokonał napastnik z Gostynia. Przed przerwą nasi rywale zdobyli jeszcze dwa gole. Po zmianie stron gra się wyrównała, a obie ekipy strzelili po jednej bramce. Na listę strzelców w zespole z Jarocina wpisał się Allen Rozum. – Rywale wykorzystali nasze błędy indywidualne w fazie obrony. Dodatkowo byli bardzo skuteczni. Nasz zespół stworzył sobie sytuacje, ale sytuacji sam na sam nie wykorzystali Miłosz Jeszkowski i Tobiasz Grabowski – mówił tuż po ostatnim gwizdku arbitra, trener Jacek Kolecki.

Trampkarze młodsi kolejny swój mecz ligowy rozegrają awansem z Lechem Poznań. Ten pojedynek zaplanowano na środę, 19 września o godz. 18:00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Jarocinie. Na ten moment zawodnicy urodzeni w 2005 roku plasują się na szóstej pozycji w stawce ośmiu ekip.