Trampkarze Młodsi wicemistrzem okręgu

W meczu na szczycie podopieczni Andrzeja Ziai zremisowali z liderem Kaliskiej Klasy Okręgowej Trampkarzy Młodszych – Ostrovią Ostrów Wielkopolski 1:1.
Piątkowe spotkanie było ciekawym widowiskiem trzymającym w napięciu do ostatniej minuty. W całym meczu rywale z Ostrowa byli częściej w posiadaniu piłki, ale to gospodarze stwarzali groźniejsze akcje. W pierwszej połowie bramkę dla Jaroty strzelił Mikołaj Kowalski, a asystę zaliczył Kajetan Oleśków. W tej części gry dogodnych okazji nie wykorzystali: Jakub Stachowiak oraz Jonasz Regus. W drugiej połowie goście doprowadzili do wyrównania po błędzie jarocińskiej drużyny. Zespół z Jarocina do końca atakował, ale ostatecznie nie udało się zwyciężyć w tym spotkaniu.

JKS Jarota Jarocin – Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 1:1 (1:0)
Jarota: Piotr Marecki – Damian Krzyżaniak, Mikołaj Karpiński, Kajetan Oleśków, Gabriel Wawrzyniak, Jakub Stachowiak, Jonasz Regus, Filip Glinkowski,   Jakub Orzłowski, Mikołaj Kowalski, Marcel Kwieciński.
Na zmiany wchodzili: Bartosz Grobelny, Piotr Kostrzewa, Tobiasz Stefaniak.
Młodzi piłkarze z Jarocina zostali wicemistrzem okręgu kaliskiego i jest to na pewno duży sukces. – W tym spotkaniu w zespole zabrakło kilku zawodników ze względu na wycieczkę czy kontuzje. Wszystkim piłkarzom należą się słowa pochwały za ambicję i walkę do końca spotkania. Za tydzień zagramy ostatni mecz z Calisią Kalisz i z pewnością będzie to okazja sprawdzenia zmienników, którzy będą mogli zagrać od pierwszej minuty, mówił po piątkowym spotkaniu z Ostrovią, Andrzej Ziaja.