Trampkarze młodsi wygrywają z Iskrą

W drugim swoim meczu o punkty w tym roku zespół JKS-u z rocznika 2007-2008 pokonał Iskrę Sieroszewice. Trampkarze młodsi w sześciozespołowej grupie w tej chwili zajmują trzecie miejsce.

Pierwsze domowe starcie rozgrywane na stadionie w Witaszycach przypadło na 1 maja. Od pierwszego gwizdka sędziego można było dostrzec przewagę gospodarzy, którzy na prowadzenie wyszli w trzydziestej minucie. Do siatki rywali trafił Krzysztof Cyfert. Natomiast tuż przed zmianą stron prowadzenie podwyższył Kacper Szymanek. W drugiej połowie naszym zawodnikom zabrakło już skuteczności, choć sytuacji podbramkowych nie brakowało. Ostatecznie w samej końcówce trafienie honorowe zaliczyli goście z Sieroszewic.

Drużyna złożona z piłkarzy mieszkających w Jarocinie i Witaszycach kolejne spotkanie ligowe rozegra w najbliższą środę także w roli gospodarza. Tym razem ich przeciwnikiem będzie Sokół Bralin, który rozpoczął od wysokiej przegranej z ZEFKĄ Kobyla Góra 0:8. Pierwszy gwizdek sędziego rozbrzmi o godz. 18-tej.

Liga Okręgowa gr. 9 / C2 Trampkarz (6. kolejka – 1.05.2021 roku)
Jarota Jarocin – Iskra-Prosna Sieroszewice 2:1 (2:0)

Jarota Jarocin: Kacper Porolniczak – Bartosz Kowalski, Oskar Andrzejewski, Michał Borowczyk, Kacper Schubert, Wiktor Wencek, Kacper Szymanek, Mateusz Sierszulski, Stanisław Mizerny, Krzysztof Cyfert, Jan Chodorowski.

Na zmianę wchodzili: Mateusz Lis, Wiktor Kmieciak, Michał Bierła, Igor Vogt, Serhii Holovchenko, Leszek Kowańdy, Oliwier Szczepaniak.