Trampkarze młodsi z ważnym zwycięstwem

Podopieczni Sławomira Udzika wygrali z Górnikiem Kłodawa 2:1. Tym samym zawodnicy JKS-u urodzeni w 2006 roku opuścili ostatnie miejsce w Lidze Wojewódzkiej C2 Trampkarz.

Początek meczu był bardzo wyrównany, ale z obu stron nie brakowało sytuacji podbramkowych. Pierwszy skuteczny cios w drugiej części pojedynku zadali gospodarze. W pięćdziesiątej trzeciej minucie pięknym strzałem popisał się Paweł Duda, który nie dał najmniejszych szans bramkarzowi rywali. Goście z Kłodawy szybko jednak odpowiedzieli po błędzie jarocińskiej defensywy. Jarociniacy nie zamierzali się łatwo poddawać i kilka chwil później ponownie wyszli na prowadzenie. Autorem, jak się okazało później zwycięskiego gola był Jakub Janos.

Podopieczni trenera Sławomira Udzika po zwycięskim meczu mają na swoim koncie sześć „oczek”. Teraz naszych zawodników czeka wyjazd do Rawicza. Tam zagrają z sąsiadem w ligowej tabeli – miejscową Rawią. Sobotnie starcie w ramach dwunastej kolejki Ligi Wojewódzkiej zaplanowano na godzinę 11:00.


Liga Wojewódzka C2 Trampkarz (11. kolejka – 20.10.2019 rok):
Jarota Jarocin – Górnik Kłodawa 2:1 (0:0)

Jarota Jarocin: Adam Sobczyk – Tomasz Pilarczyk, Jakub Bolek, Filip Cudak, Paweł Duda, Jakub Janos, Michał Jackowski, Szymon Kolasiński, Kacper Nowak, Nikodem Roguszczak, Paweł Skórski.

Na zmianę wchodzili: Igor Deichsler, Dawid Dostatni, Mateusz Nicke, Piotr Sendziak, Damian Surdukowski, Jakub Uniejewski, Danill Voloshyn.

Unia Janikowo
Jarota Jarocin
Jarota Jarocin
0:1
Sokół Kleczew