Trampkarze starsi idą jak burza

Podopieczni trenera Pawła Krysia wciąż imponują formą w rozgrywkach Ligi Wojewódzkiej. Zawodnicy urodzeni w 2006 roku tym razem pokonali na wyjeździe Ostrovię Ostrów Wielkopolski 2:1.

Jarociniacy do Czekanowa pojechali podbudowani wygranymi nad Polonią Leszno czy Akademią Talentów Krotoszyn oraz remisem z AP Nowe Skalmierzyce. Nic więc dziwnego, że od pierwszej minuty nasi zawodnicy ruszyli do zdobycia premierowej bramki. Jednak jako pierwsi na prowadzenie wyszli gospodarze. Radość miejscowych nie trwała długo, bo zaledwie dwie minuty. Szybko gola wyrównującego strzelił Filip Cudak. Jeszcze przed przerwą na listę strzelców wpisał się Bartosz Woźnik. Jak się okazało później było to trafienie na wagę trzech punktów, ponieważ w drugiej połowie futbolówka nie znalazła już drogi do siatki, choć sytuacji nie brakowało z obu stron.

Po zakończonym spotkaniu radość w zespole Jaroty była ogromna, a dzięki tej wygranej zespół prowadzony przez trenera Krysia zajmuje czwarte miejsce w tabeli. Teraz poprzeczka przed drużyną JKS-u będzie zawieszona jeszcze wyżej. Do naszego miasta w najbliższą sobotę przyjedzie lider rozgrywek – Oranej Konin. Mecz zostanie rozegrany na boisku naturalnym przy ul. Maratońskiej o godzinie 13-tej.

Liga Wojewódzka C1 Trampkarz (8. kolejka – 10.10.2020 roku)
Ostrovia Ostrów Wlkp. – Jarota Jarocin 1:2 (1:2)

Jarota Jarocin: Adam Sobczyk – Jakub Szymanek, Nikodem Roguszczak, Radosław Raszka, Krystian Olejniczak, Tomasz Pilarczyk, Szymon Kolasiński, Filip Cudak, Jakub Bolek, Jakub Uniejewski, Bartosz Woźnik.

Na zmianę wchodzili: Igor Deichsler, Mateusz Nicke, Kacper Nowak, Kacper Porolniczak, Daniil Voloshyn, Jan Wieczorek.