Trampkarze Starsi ogrywają MKS Trzemeszno

Podopieczni Kamila Stefaniaka odnieśli cenne zwycięstwo nad MKS-em Trzemeszno w grupie „mistrzowskiej” poznańskiej Klasy Okręgowej. Bramki dla jarocińskiej drużyny zdobywali: Dawid Krzyżaniak, Wiktor Smołaga oraz Krzysztof Bartczak.
W 10. kolejce piłkarze Jaroty podejmowali na sztucznym boisku w Jarocinie ostatni zespół rozgrywek – MKS Trzemeszno. Przypomnijmy, że w pierwszym meczu tych drużyn okazałe zwycięstwo odnieśli nasi zawodnicy 4:0. Przewaga w czwartkowym spotkaniu należała do jarocińskiej drużyny, która pierwszą bramkę zdobyła w 35. minucie po rzucie karnym. Piłkę w polu karnym ręką zagrał obrońca gości, a jedenastkę na gola zamienił Dawid Krzyżaniak.
Po zmianie stron podopieczni Kamila Stefaniaka zagrali skuteczniej pod bramką rywali. W 55. minucie prostopadłe podanie Dawida Krzyżaniaka wykorzystał Wiktor Smołaga, który pewnym strzałem umieścił piłkę w siatce. W końcówce spotkania wynik meczu ustalił Krzysztof Bartczak. Dzięki tej wygranej jarociński zespół awansował w tabeli na piąte miejsce.

JKS Jarota Jarocin – MKS Trzemeszno 3:0 (1:0)
Jarota: Kacper Słupski – Mateusz Gabryszak, Przemysław Fiołka, Patryk Gruchot, Kacper Litka, Bartosz Bogaczyk, Szymon Komendziński, Dawid Krzyżaniak, Przemysław Radziejewski, Wiktor Smołaga, Emil Duda.
Na zmiany wchodzili: Jakub Wawrzyniak, Bartosz Karolczak, Bartosz Stefaniak, Krzysztof Wawrzyniak, Krzysztof Bartczak, Mikołaj Pawlik, Kamil Urbaniak.
Terminarz – I Liga Okręgowa C1 Trampkarz „Gr. M”
Tabela – I Liga Okręgowa C1 Trampkarz „Gr. M”