Trampkarze starsi przegrywają na zakończenie

Porażką zakończył się wyjazd naszych zawodników urodzonych w 2003 roku do Zalasewa. Podopieczni trenera Piotra Skokowskiego ulegli czwartej ekipie rozgrywek – Liderowi Swarzędz.

Niedzielne spotkanie świetnie rozpoczęli gospodarze, którzy w pierwszej minucie gry objęli prowadzenie. Kwadrans później było już 2:0. Wynik nie uległ zmianie do zakończenia pierwszej połowy. Po zmianie stron gra piłkarzy z Jarocina wyglądała lepiej, ale to przeciwnicy byli skuteczniejsi pod bramką Damiana Walkowiaka. Co prawda w 38. minucie gola kontaktowego zdobył Szymon Bogaczyk oraz na listę strzelców wpisał się Mikołaj Szcześniak, jednak  to rywale zdobyli jeszcze trzy gole i to oni mogli cieszyć się z wygranej na zakończenie sezonu 2017/18.

Dla podopiecznych trenera Skokowskiego była to dziesiąta porażka w rundzie wiosennej. W Lidze Wojewódzkiej w kategorii wiekowej C1 Trampkarz zagrało szesnaście najlepszych zespołów. Jarociniacy zakończyli rywalizację w swojej grupie na ósmej pozycji. Warto wspomnieć, że znacznie lepiej poradzili sobie jesienią, gdzie zajęli trzecie miejsce w rozgrywkach.

Lider Swarzędz – Jarota Jarocin 5:2 (2:0)

Jarota Jarocin: Jarota Jarocin: Damian Walkowiak – Miłosz Bolek, Szymon Bogaczyk, Jakub Bartkowiak, Dawid Bartkowiak, Bartosz Borysiak, Kacper Boruta, Bartosz Kantek, Krzysztof Wieliński, Mikołaj Szcześniak, Norbert Tokarz.

Na zmiany wchodzili: Bartosz Szymkowiak, Bartłomiej Janowski, Adam Borowiński, Kacper Rybarczyk, Tobiasz Stefaniak, Jakub Wasik, Miłosz Nowakowski.