Trampkarze starsi przegrywają po walce

Podopieczni Krzysztofa Matuszaka w meczu szóstej kolejki rozgrywek Ligi Wojewódzkiej przegrali na wyjeździe z Włókniarzem Kalisz 1:2. Gospodarze decydującą bramkę zdobyli w drugiej połowie.

Ekipa z Kalisza lepiej rozpoczęła niedzielne starcie. To właśnie gospodarze w trzynastej minucie wyszli na prowadzenie. Piłkarze JKS-u byli jednak w stanie odpowiedzieć. Kwadrans później na listę strzelców wpisał się Franciszek Bozdek, który w poprzednich pojedynkach również imponował skutecznością. Ostatnie słowo należało do rywali. Po zmianie stron to oni zadali decydujący cios. Włókniarz decydującego gola zdobył w pięćdziesiątej trzeciej minucie.

Trampkarze starsi po tym spotkaniu zajmują siódme miejsce w rozgrywkach. Zespół złożony z zawodników urodzonych w 2004 roku przygotowuje się już do kolejnego ligowego meczu. W środę, 1 maja gracze z jarocińskiej Akademii Piłkarskiej podejmą Oranje Konin. Pierwszy gwizdek sędziego rozbrzmi punktualnie o godzinie 9-tej.