Trampkarze starsi przegrywają w dwanaście minut

W ubiegły weekend w rozgrywkach Ligi Wojewódzkiej C1 Trampkarz została rozegrana 11. kolejka. Piłkarze z naszej Akademii urodzeni w 2003 roku przegrali na wyjeździe z UKS-em Śrem 1:3.

W pierwszym wiosennym starciu obu ekip górą byli gracze z Jarocina. I to właśnie oni jako pierwsi wyszli na prowadzenie w 11. minucie. Na listę strzelców wpisał się Norbert Tokarz. W pierwszej części gry obie drużyny nie zdobyły już bramki. Taki stan rzeczy utrzymywał się do 58. minuty. Wtedy w polu karnym JKS-u swoją skuteczność zaprezentowali zawodnicy ze Śremu, którzy w przeciągu dwunastu minut strzelili trzy gole. Tym samym komplet punktów trafił na konto gospodarzy.

Do zakończenia drugiej części sezonu 2017/18 pozostały jeszcze trzy kolejki. Podopiecznych Piotra Skokowskiego czekają jeszcze starcia z Akademią Piłkarską Reissa Poznań, Wartą Poznań oraz Liderem Swarzędz. Na ten moment zespół z Jarocina zajmuje ósme miejsce w tabeli z dorobkiem siedmiu punktów.

UKS Śrem – Jarota Jarocin 3:1 (0:1)

Jarota Jarocin: Damian Walkowiak – Miłosz Bolek, Bartosz Szymkowiak, Szymon Bogaczyk, Dawid Bartkowiak, Bartosz Borysiak, Kacper Boruta, Bartosz Kantek, Krzysztof Wieliński, Mikołaj Szcześniak, Norbert Tokarz.

Na zmiany wchodzili: Miłosz Barański, Jakub Bartkowiak, Adam Borowiński, Wiktor Kubiak, Kacper Rybarczyk, Tobiasz Stefaniak, Jakub Wasik.