Trampkarze starsi stawili opór liderowi

Bardzo dobre spotkanie ligowe w Lidze Wojewódzkiej rozegrali podopieczni trenera Krzysztofa Matuszka. Zespół JKS-u z rocznika 2004 przegrał w roli gospodarza z Górnikiem Konin 3:4.

Czwartkowe starcie od pierwszej minuty mogło się podobać. W 23. minucie skutecznym strzałem popisał się Franciszek Bzodek. Ten sam zawodnik jeszcze raz wpisał się na listę strzelców na początku drugiej połowy. Dwubramkowe prowadzenie jarocińskiej ekipy utrzymało się zaledwie przez sto osiemdziesiąt sekund. Goście w odstępie trzynastu minut zdobyli trzy bramki. Podrażnieni gracze z Jarocina odpowiedzieli golem autorstwa Łukasz Izydorczyka, ale ostatnie słowo należało do rywali. Koninianie przypieczętowali swoje zwycięstwo w ostatniej akcji spotkania.

Dla zespołu trenera Matuszaka była to trzecia wiosenna potyczka w Lidze Wojewódzkiej. Jarociniacy już we wtorek, 23 kwietnia udadzą się do Środy Wielkopolskiej. Pierwszy gwizdek sędziego zaplanowano na godz. 19:00.