Trampkarze starsi z kolejnym zwycięstwem

Z przytupem weszli w sezon 2019/20 podopieczni Krzysztofa Matuszaka. Tym razem drużyna złożona z zawodników urodzonych w 2005 roku pokonała na wyjeździe Czarnych Dobrzyca 6:1.

Piłkarze z Jarocina popis strzelecki urządzili sobie w pierwszych czterdziestu minutach. Właśnie w tej części bramkarz z Dobrzycy był zmuszony wyciągać futbolówkę z własnej bramki aż pięć razy. Na listę strzelców dwukrotnie wpisał się Hubert Kasprzak, a po jednym trafieniu dołożyli Łukasz Kaczmarek, Tobiasz Grabowski i Miłosz Jeszkowski. Po przerwie nadal dominowali nasi zawodnicy, którzy stworzyli sobie znakomite sytuacje podbramkowe, jednak w każdej z nich brakowało skuteczności. Jednak na samym początku drugiej połowy – Stanisław Rutkowski podwyższył prowadzenie.

Gospodarze zdołali zdobyć jedynie bramkę honorową w końcówce piątkowego spotkania. Podopieczni trenera Matuszaka z kompletem zwycięstw przewodzą w I Lidze Okręgowej. Trampkarze starsi w czwartej kolejce zagrają z Błękitnymi-Spartą Kotlin. Ten mecz odbędzie się już w najbliższą środę na boisku sztucznym spółki Jarocin Sport o godzinie 17:00.