Trampkarze starsi z pierwszą wygraną!

Podopieczni Pawła Krysia pokazali charakter i przywieźli w ostatnią niedzielę komplet punktów do Jarocina. Zawodnicy z rocznika 2006 pokonali na wyjeździe Górnik Kłodawa 2:1.

Z pierwszych czterdziestu minut szkoleniowiec trampkarzy starszych JKS-u mógł być zadowolony z wielu rzeczy. Jego piłkarze przeważali, mądrze budowali swoje akcje i co ważne dwukrotnie pokonali bramkarza rywali. Na listę strzelców wpisali się Krystian Olejniczak i Radosław Raszka. Gospodarze zdołali odpowiedzieć bramką kontaktową na początku drugiej połowy. Stracony gol nie wpłynął negatywnie na zawodników Jaroty, którzy stworzyli sobie kilka świetnych okazji do podwyższenia prowadzenia. Ostatecznie więcej goli w meczu trzeciej kolejki Ligi Wojewódzkiej już nie zobaczyliśmy.

Jarociniacy z dorobkiem trzech punktów zajmują ósme miejsce w stawce dziesięciu ekip. Najbliższe spotkanie zespół złożony z graczy urodzonych w 2006 roku rozegra w najbliższą sobotę w roli gospodarza. Na boisku ze sztuczną nawierzchnią zmierzy się z TransNet AT Krotoszyn. Początek meczu zaplanowano o godz. 10-tej.

Liga Wojewódzka C1 Trampkarz (4. kolejka – 13.09.2020 roku)
Górnik Kłodawa – Jarota Jarocin 1:2 (0:2)

Jarota Jarocin: Adam Sobczyk – Filip Cudak, Wojciech Gałązka, Szymon Kolasiński, Mateusz Nicke, Krystian Olejniczak, Tomasz Pilarczyk, Radosław Raszka, Nikodem Roguszczak, Jakub Szymanek, Danill Voloshyn.

Na zmianę wchodzili: Bartosz Woźnik, Jakub Uniejewski, Kacper Nowak, Jan Wieczorek.