Trampkarze starsi z ważnym zwycięstwem

Podopieczni trenera Pacyńskiego w pierwszym meczu rewanżowym pokonali LZS Doruchów 2:1. Zawodnicy JKS-u z rocznika 2007 w trwającej kampanii rywalizują w I Lidze Okręgowej.

W ostatni weekend nasi trampkarze starsi rozpoczęli rundę rewanżową. Wygrana nad ekipą z Doruchowa była ważna w kontekście pozostania w tej klasie rozgrywkowej, ponieważ od tego sezonu co pół roku są przeprowadzane awanse i spadki we wszystkich rozgrywkach młodzieżowych. Jarociniacy na swojego pierwszego gola musieli poczekać do początku drugiej połowy. Wtedy skutecznością w polu karnym błysnął Oskar Andrzejewski, który dał powadzenie swojej drużynie. Gospodarze szybko wyrównali, ale decydujący cios w ostatnich minutach meczu zadał Daniil Voloshyn.

Trampkarze starsi do tej pory zgromadzili na swoim koncie siedem punktów, co daje im szóste miejsce w tabeli. W kolejnym swoim pojedynku podejmą lidera – Ostrovię Ostrów Wielkopolski. To starcie zostało zaplanowane na najbliższą niedzielę, 24 października o godzinie 15:00 na boisku „M2” w Jarocinie.

Liga Okręgowa C1 Trampkarz (8. kolejka – 16.10.2021 roku)
LZS Doruchów – Jarota Jarocin 1:2 (0:0)

Jarota Jarocin: Jakub Krell – Igor Vogt, Bartosz Mizera, Daniil Voloshyn, Mateusz Sierszulski, Kordian Nowak, Bartosz Kowalski, Krzysztof Cyfert, Wiktor Wencek, Oskar Andrzejewski, Artur Walczak.

Na zmianę wchodzili: Stanisław Mizerny, Leszek Kowańdy, Mateusz Lis, Filip Buchwald, Kacper Porolniczak, Kacper Schubert, Eryk Pluta, Michał Borowczyk, Adam Grygiel.

Zadanie publiczne współfinansowane ze środków otrzymanych od Gminy Jarocin, w związku z realizacją zadania publicznego pod nazwą: „ JKS Jarota – Jarocińska Młodzież gra!”