TRENERZY

Trenerzy Akademii Piłkarskiej „Jarota” Jarocin to wykwalifikowani specjaliści – osoby z odpowiednim, trenerskim podejściem do dzieci. Osoby młode, ambitne, a przede wszystkim pasjonaci piłki nożnej. Trzon kadry trenerskiej stanowią szkoleniowcy z uprawnieniami UEFA A, co gwarantuje prawidłową realizację planów treningowych. Wśród naszych szkoleniowców mamy także tych z uprawnieniami UEFA B i C. Nasi trenerzy stale się rozwijają, systematycznie biorąc udział w wielu szkoleniach oraz kursokonferencjach organizowanych przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej.

A1 JUNIOR – ROCZNIK 2004 
Trener: Maciej Dolata 
Tel.: 502-109-068

E-mail: maciej.dolata@jarota.com

B1 JUNIOR – ROCZNIK 2005
Trener: Krzysztof Matuszak 
Tel.: 508-316-960

E-mail:krzysztof.matuszak@jarota.com

B2 JUNIOR – ROCZNIK 2006
Trener: Paweł Kryś 
Tel.: 661-888-002

E-mail: pawel.krys@jarota.com

C1 TRAMPKARZ – ROCZNIK 2007-2008
Trener: Jacek Pacyński 
Tel.: 793-252-626

E-mail: jacek.pacynski@jarota.com

D1 MŁODZIK – ROCZNIK 2009
I Trener: Piotr Kryś 
Tel.: 663-114-071

E-mail: piotr.krys@jarota.com
II Trener: Alan Kryś
Tel.: 730-112-796
E-mail: alan.krys@jarota.com

D2 MŁODZIK – ROCZNIK 2010-2011
I Trener: Dawid Idzikowski 
Tel.: 693-092-647

E-mail: dawid.idzikowski@jarota.com
II Trener: Jacek Pacyński
Tel.: 793-252-626
E-mail: jacek.pacynski@jarota.com

E1 ORLIK – ROCZNIK 2011
Trener: Mirosław Czajka
Tel.: 886-644-332

E-mail: miroslaw.czajka@jarota.com

E2 ORLIK – ROCZNIK 2012
I Trener: Artur Tomczak 
Tel.: 608-660-259

E-mail: artur.tomczak@jarota.com
II Trener: Przemysław Wróblewski  
Tel.: 697-316-182
E-mail: przemyslaw.wroblewski@jarota.com

F1 ŻAK – ROCZNIK 2013
I Trener: Mirosław Czajka
Tel.: 886-644-332

E-mail: miroslaw.czajka@jarota.com
II Trener: Przemysław Wróblewski  
Tel.: 697-316-182
E-mail: przemyslaw.wroblewski@jarota.com

F2 ŻAK – ROCZNIK 2014
I Trener: Sebastian Waszkiewicz
Tel.: 695-920-507

E-mail: sebastian.waszkiewicz@jarota.com
II Trener: Krzysztof Doskocz   
Tel.: 531-799-344
E-mail: krzysztof.doskocz@jarota.com

G1 Skrzat – ROCZNIK 2014-2015
I Trener: Piotr Kryś 
Tel.: 663-114-071

E-mail: piotr.krys@jarota.com
II Trener: Alan Kryś
Tel.: 730-112-796
E-mail: alan.krys@jarota.com

WITASZYCE – ROCZNIK 2010-2014
Trener: Przemysław Wróblewski / Mirosław Czajka
Tel.: 697-216-182 / 886-644-332

E-mail: przemyslaw.wroblewski@jarota.com / miroslaw.czajka@jarota.com