Trzy punkty młodzików w dwóch meczach

Młodzik starszy wygrał walkowerem z Liskowiakiem Lisków, po tym jak przeciwnicy nie przyjechali do Jarocinia. Ich młodsi koledzy w roli gospodarza przegrali z Calisią 14 Kalisz 2:6.

Piłkarze z rocznika 2005 w obecnej kampanii rywalizują w II Lidze Okręgowej. W ostatnią sobotę mieli rozegrać mecz z 11. kolejki. To starcie nie doszło jednak do skutku, ponieważ ekipa z Liskowa nie dojechała do naszego miasta. Goście o tym fakcie nawet nie poinformowali. Co ciekawe tamtejszy Liskowiak zajmuje piąte miejsce w tabeli w stawce ośmiu zespołów. O godzinie 9 nasi zawodnicy wyszli na boisko ze sztuczną nawierzchnią, a po piętnastu minutach sędzia odgwizdał koniec spotkania i walkower na korzyść jarocińskiej drużyny. Podopieczni trenera Mirosława Czajki obecnie plasują się na drugiej pozycji w tabeli i wciąż mają realne szanse na wywalczenie mistrzostwa w swojej kategorii wiekowej.

Jarota Jarocin – Liskowiak Lisków 3:0 (Walkower)

Kilka dni wcześniej swój mecz ligowy rozegrali młodzicy młodsi. Starcie z Calisią Kalisz rozpoczęło się znakomicie dla gospodarzy, którzy objęli prowadzenie po trafieniu Pawła Skórskiego. Po tej bramce do głosu doszli już przeciwnicy. Goście utrzymywali swoją dobrą grę do ostatniej minuty, zdobywając przy tym sześć goli. W końcówce meczu drugą bramkę dla JKS-u strzelił Piotr Dorsz. – Dziś nie poradziliśmy sobie z szybkim atakiem i warunkami fizycznymi gości z Kalisza. Zabrakło nam też skuteczności, podsumował występ swoich zawodników, trener Mirosław Czajka. Młodzicy młodsi w I Lidze Okręgowej zajmują siódme miejsce z dorobkiem siedmiu punktów.

Jarota Jarocin – Calisia 14 Kalisz 2:6 (1:3)

Jarota Jarocin: Damian Surdukowski – Mateusz Sierszulski, Jakub Bolek, Igor Deichsler, Wocjeich Kuderczak, Piotr Dorsz, Paweł Skórski, Jakub Szymanek, Jakub Bastrzyk, Michał Gendek, Adam Sobczyk, Konrad Stefaniak.