Udane zakończenie jesieni

Bardzo udanie rundę jesienną zakończyli podopieczni trenera Krzysztofa Matuszaka. Zespół trampkarzy starszych z rocznika 2004 wygrał na wyjeździe z Oranje Konin 4:1.

Jarociniacy w sobotnim meczu objęli prowadzenie w siedemnastej minucie. Gola zdobył Łukasz Izydorczyk. Gospodarze szybko doprowadzili do wyrównania. Miało to miejsce cztery minuty później. Ten rezultat utrzymał się do zakończenia pierwszej części gry. Drugą połowę zdecydowanie lepiej rozpoczęli nasi zawodnicy. Na listę strzelców dwukrotnie wpisał się Łukasz Izydorczyk. Wynik spotkania w doliczonym czasie ustalił Jan Ziętkowski.

– To było zasłużone zwycięstwo, ale wynik powinien być dwucyfrowy. Dziś świetnie wykonywaliśmy stałe fragmenty gry, które przyniosły nam bramki. Drużyna zasługuję na pochwałę. Było to idealne podsumowanie rundy jesiennej. Zrobiliśmy ogromny postęp. Mam nadzieję, że wykorzystamy swój potencjał w rundzie wiosennej, podsumował trener Matuszak.

Trampkarze starsi zakończyli rundę jesienną sezonu 2018/19 na wysokim czwartym miejscu w Lidze Wojewódzkiej.