Udane zakończenie rundy jesiennej

Pewnym zwycięstwem zmagania w pierwszej części sezonu 2019/20 zakończyli trampkarze młodsi w II Lidze Okręgowej. Podopieczni Mirosława Czajki wygrali z Pelikanem Nowy Karolew 5:2.

Niedzielny mecz rozgrywany w ramach dziewiątej kolejki rozpoczął się od przewagi zawodników z Jarocina. Jednak ich skuteczność w polu karnym pozostawiała wiele do życzenia. Dopiero w trzydziestej drugiej minucie na listę strzelców wpisał się Szymon Kolasiński. Chwilę później było już 2:0. Gola dla Jaroty strzelił Mateusz Nicke. Po zmianie stron obejrzeliśmy dwa trafienia autorstwa Tomasza Pilarczyka. Futbolówkę do siatki skierował też Igor Deichsler. Co prawda goście z Nowego Karolewa dwukrotnie pokonali – Adama Sobczyka, ale trzy punkty trafiły na konto JKS-u.

Drugi zespół trampkarzy młodszych rundę jesienną zakończył na drugim miejscu w tabeli. Rywalizacja o zwycięstwo w rozgrywkach prowadzonych przez Wielkopolski ZPN zapowiada się niezwykle interesująco, bo trzy ekipy – KS Kamień, Jarota Jarocin i AP II Nowe Skalmierzyce mają po 15. punktów.


II Liga Okręgowa C2 Trampkarz (9. kolejka – 3.11.2019 rok):
Jarota Jarocin – Pelikan Nowy Karolew 5:2 (3:1)

Jarota Jarocin: Adam Sobczyk – Mateusz Lis, Aleksander Czajka, Oskar Andrzejewski, Igor Deichsler, Adam Matuszewski, Danill Voloshyn, Mateusz Sierszulski, Piotr Sendziak, Igor Vogt, Mateusz Nicke.

Na zmianę wchodzili: Szymon Kolasiński, Kacper Nowak, Tomasz Pilarczyk, Nikodem Roguszczak, Damian Surdukowski.

Unia Janikowo
Jarota Jarocin
Jarota Jarocin
0:1
Sokół Kleczew