Walczyli do końca o dobry wynik

Zespół JKS-u z rocznika 2009 zagrał w ramach I Ligi Okręgowej ze Stalą APR Pleszew. Piłkarze z Jarocina przegrali pojedynek w ramach siódmej kolejki różnicą dwóch trafień (3:5).

Spotkanie znacznie lepiej rozpoczęli gospodarze. To oni wyszli na prowadzenie w ósmej minucie. Ekipa z Pleszewa po kwadransie gry prowadziła już 2:0. Jarociniacy odpowiedzieli za sprawą trafienia Krzysztofa Maciejewskiego. Jednak w lepszych humorach na przerwę schodzili rywale, którzy utrzymali swoje skromne prowadzenie. Po zmianie stron na listę strzelców wpisała się Aleksandra Wiza. Trzecią bramkę dla Jaroty strzelił jeszcze Nikodem Wysocki. Miejscowi w drugiej odsłonie trzykrotnie umieścili futbolówce w siatce. Orlicy starsi walczyli do ostatniej minuty o chociażby wywalczenie punktu w tej konfrontacji. Ostatecznie komplet punktów trafił na konto Stali Pleszew.

Podopieczni Piotra Krysia nadal pozostają bez zdobyczy punktowej. Piłkarze z Jarocina w najbliższy piątek o godz. 17:00 zmierzą się z Calisą Kalisz, która zamyka tabelę. Ten pojedynek odbędzie się na orliku przy Zespole Szkół nr 5.