Walka nie przyniosła punktów

Juniorzy starsi w ubiegłym tygodniu ulegli na wyjeździe Victorii Ostrzeszów 1:4. Pomimo wysokiego zwycięstwa gospodarzy niedzielne spotkanie trzymało w napięciu do ostatniej minuty.

Od pierwszego gwizdka sędziego podopieczni trenera Mirosława Czajki robili wiele, aby zmienić bezbramkowy wynik na swoje prowadzenie. Jednak po golu z trzydziestej minuty musieli odrabiać straty. Zawodnicy JKS-u szybko doprowadzili do wyrównania. Autorem bramki był Miłosz Nowakowski. Ten rezultat utrzymywał się przez długi czas. Dopiero w 70. minucie zespół z Ostrzeszowa znów trafił do siatki. Jarociniacy chcieli za wszelką cenę pokonać bramkarza rywali, ale skuteczność zdecydowanie zawodziła. Ostatecznie miejscowi w doliczonym czasie gry strzelili kolejne dwie bramki i zainkasowali komplet punktów. Warto dodać, że w kadrze meczowej znalazło się aż dziewięciu zawodników z rocznika 2004 i 2005!

Zespół Jaroty A1-A2 tegoroczną kampanię w Lidze Wojewódzkiej zakończy domowymi spotkaniami przeciwko Polonii 1912 Leszno (19 czerwca) i Odolanovii Odolanów (27 czerwca).

Liga Wojewódzka A1 Junior (26. kolejka – 13.06.2021 roku)
Victoria Ostrzeszów – Jarota Jarocin 4:1 (1:1)

Jarota Jarocin: Mateusz Kosmalski (46’ – Jakub Szymański), Aleksander Pisarczyk, Wojciech Wojtczak, Jakub Wasik, Miłosz Bolek (46’ – Dawid Bartkowiak), Bartosz Szymkowiak (46’ – Piotr Like), Miłosz Nowakowski (46’ – Łukasz Izydorczyk), Marcin Wyrwas (46’ – Fabian Borkowski), Bartosz Marciniak, Patryk Krawczyk, Igor Chleboewski.