Walkower i powrót na czwarte miejsce

Mało kto się tego spodziewał, że do Jarocina nie przyjedzie zespół Ostrovii Ostrów Wielkopolski. Podopieczni trenera Mirosława Czajki dopisali sobie trzy punkty do ligowej tabeli.

Spotkanie zaplanowane w ramach trzynastej kolejki rozgrywek Ligi Wojewódzkiej B2 Junior miało się rozpocząć punktualnie o godzinie 9-tej. Jednak z samego rana otrzymaliśmy informację od drużyny gości, że nie dotrą na ten pojedynek z powodu problemów kadrowych. Piłkarze JKS-u wyszli na murawę, ale sędzia po upływie piętnastu minut odgwizdał walkower na korzyść jarocińskiej ekipy. Tym samym nasi piłkarze z rocznika 2004 bez gry zainkasowali komplet punktów. Juniorzy młodsi B2 do tej pory zgromadzili na swoim koncie osiemnaście „oczek”, co daje im czwartą lokatę.

Jarociniacy rundę jesienną zakończą wyjazdową potyczką z liderem rozgrywek – Górnikiem Konin. W pierwszym starciu tych zespołów górą byli przeciwnicy, którzy wygrali 3:1. Spotkanie rewanżowe zaplanowano na 10 listopada o godz. 9:30.


Liga Wojewódzka (13. kolejka – 31.10.2019 rok):
Jarota Jarocin – Ostrovia Ostrów Wlkp. 3:0 (Walkower)

Kadra Jaroty Jarocin: Mateusz Kosmalski – Kamil Banaszak, Jan Ziętkowski, Łukasz Izydorczyk, Franciszek Bzodek, Fabian Borkowski, Wojciech Lamprecht, Wojciech Wojtczak, Alex Jankowiak, Bartosz Marciniak, Patryk Krawczyk, Adam Nowak, Marcin Wyrwas, Jakub Wyrwas, Maksymilian Bernat.

Jarota Jarocin
Pogoń II
Unia Janikowo
3:1
Jarota Jarocin