Wartościowa gra sparingowa trampkarzy młodszych

W niedzielne przedpołudnie zespół trenera Jacka Koleckiego zagrał mecz sparingowy z kadrą Wielkopolskiego ZPN-u z rocznika 2006. Pojedynek zakończył się zwycięstwem przeciwników 2:1.

Spotkanie kontrolne zostało rozegrane na mniejszym boisku po dziewięciu zawodników zgodnie z unifikacją PZPN (młodzik starszy). W kadrze WZPN wystąpiła trójka piłkarzy z Jaroty Jarocin – Mikołaj Marciniak, Konrad Kaczmarek i Kamil Rutowski, którzy w tym czasie przebywali na konsultacji szkoleniowej. Trenerzy obu ekip umówili się na rozegranie trzech tercji. Ostatecznie mecz toczony w szybkim tempie wygrali rywale, a jedynego gola dla JKS-u zdobył Allen Rozum.

W pierwszych fragmentach gry przewagę posiadali nasi przeciwnicy, którzy udokumentowali ją bramką. Następnie inicjatywę przejął mój zespół. Doprowadziliśmy do wyrównania. Dwie drużyny stworzyły sobie jeszcze kilka sytuacji strzeleckich, ale nieźle między słupkami spisywali się bramkarze z Jarocina. W końcówce nie ustrzegliśmy się błędu i minimalnie przegraliśmy, relacjonuje trener trampkarzy młodszych, Jacek Kolecki.


Jarota Jarocin – Wielkopolski ZPN 2006 1:2

Jarota Jarocin: Mateusz Kosmalski, Allen Rozum, Szymon Łyskawa, Dawid Stolecki, Łukasz Tomczak, Michał Jackowski, Miłosz Jeszkowski, Filip Szydlik, Tobiasz Grabowski.

Na zmianę wchodzili: Paweł Duda, Jakub Janos, Hubert Kasprzak, Szymon Roszyk, Stanisław Rutkowski, Kacper Nawrocki, Filip Robakowski.

Górnik Konin
Jarota Jarocin
Jarota Jarocin
2:4
KP Starogard