Wielki mecz w Jarocinie!

Jutro o godzinie 17:00 podopieczni Janusza Niedźwiedzia staną przed szansą zdobycia Okręgowego Pucharu Polski. Zadanie nie będzie jednak łatwe, ponieważ rywalem jarocińskiej ekipy będzie KKS 1925 Kalisz.

Jarota Hotel Jarocin w obecnym sezonie w rozgrywkach III ligi gr. kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej ograła zespół z Kalisza dwa razy (2:1 oraz 1:0). Ostatni raz nasz klub wygrał Okręgowy Puchar Polski w 2007 roku. Wtorkowy mecz będzie zatem doskonałą okazją do powtórzenia sukcesu sprzed dziewięciu lat.

Droga naszych rywali do finału wiodła przez czwartoligowców. KKS w IV rundzie pewnie ograł Orła Mroczeń i następnie wygrał w Kobylinie. W półfinale zespół z Kalisza dopiero po rzutach karnych pokonał trzecioligową Ostrovię 1909 Ostrów Wielkopolski.

Podopieczni Janusza Niedźwiedzia, który podczas finału nie będzie obecny na ławce rezerwowych ( wyjazd na kurs trenerski UEFA PRO A w Białej Podlasce przy.red.) na swojej drodze mieli teoretycznie łatwiejszych rywali. Jarociniacy najpierw rozbili Wielkopolanina Siemianice (6:1), następnie ograli Polonię Kępno (4:0) i w półfinale bez większych problemów uporali się z Pogonią Nowe Skalmierzyce (5:1).

Jarota Jarocin
LKS Gołuchów
Jarota Jarocin
3:1
Polonia Środa