Gole z meczu Wierzyca Pelplin – Jarota Jarocin

Spotkanie wyjazdowe dla jarocińskiej drużyny w Tczewie zakończyło się remisem 1:1. Jedyną bramkę dla naszego zespołu w drugiej połowie z rzutu wolnego zdobył Dominik Chromiński.

Pierwsi do siatki trafili podopieczni Marcina Woźniaka, którzy w końcówce pierwszej części grali w osłabieniu po tym jak czerwoną kartkę obejrzał Damian Sierant. Dla JKS-u na listę strzelców w 68. minucie gry wpisał się Dominik Chromiński. 25-letni zawodnik pięknym uderzeniem z okolicy dwudziestego piątego metra pokonał bezradnego bramkarza z Pelplina. Radość naszych piłkarzy trwała bardzo krótko, bo cztery minuty później dla gospodarzy bramkę zdobył Karol Szopiński. Do końca tego pojedynku wynik nie uległ już zmianie i obie ekipy musiały się zadowolić podziałem punktów.