Workafford sponsorem strategicznym Jaroty!

Workafford został nowym sponsorem strategicznym JKS Jarota Jarocin. Dla obu stron jest to kontynuacja i rozszerzenie współpracy rozpoczętej w ubiegłym roku.

Większe zaangażowanie Sponsora reprezentowanego przez Pana Macieja Bernata będzie widoczne podczas spotkań ligowych pierwszej drużyny w trzeciej lidze na terenie czterech województw, a także w klubowych mediach społecznościowych i stronie internetowej – www.jarota.com. Ponadto logo Firmy będzie widniało m.in. koszulce meczowej JKS-u. Zapewniamy, że Workafford to zaufanie, doświadczenie, wiedza, kompleksowość i rzetelność! Już dziś zachęcamy wszystkich do skorzystania z ofert pracy, które można znaleźć TUTAJ [KLIK].

Bardzo mnie cieszy, że nasza rodzina staje się coraz większa. To buduje i motywuje zaufanie osób dla których dobro tego miejsca jest ważne. Jarota chce wychowywać i uczyć… Nasz klub jest idealnym miejscem dla najmłodszych piłkarzy, a trampoliną do kariery dla tych nieco starszych. Dziękuje, że razem możemy tworzyć nową historię właśnie dla nich. Bez tej pomocy i wiary w to co robimy byłoby to niemożliwe. Razem możemy więcej – powiedział prezes, Krzysztof Matuszak.  

Nowy sponsor strategiczny Jaroty to sprawdzony partner dla tych przedsiębiorstw, które chcą pozyskać odpowiedni do wykonywania danych zadań personel, jednocześnie skupiając się na swoim rozwoju w innych obszarach. To również godny zaufania partner dla pracowników, którzy chcą znaleźć dającą im satysfakcję oraz odpowiadającą ich oczekiwaniom pracę.

Zawisza
Jarota Jarocin
Jarota Jarocin
0:2
Pogoń II