Wreszcie zwycięzcy

Pierwsze zwycięstwo w rundzie wiosennej rozgrywek Ligi Wojewódzkiej odnieśli nasi juniorzy młodsi. Jarociniacy w roli gospodarza pokonali Astrę Krotoszyn 5:2.

Początek spotkania należał do JKS-u. Gospodarze po pół godzinie gry prowadzili już różnicą trzech goli. Klasycznym hat-trickiem popisał się Maurycy Skowroński. Taki stan rzeczy utrzymał się do końca pierwszej połowy. Po przerwie ekipa z Krotoszyna zdobyła jako pierwsza bramkę, ale odpowiedź jarocińskiej drużyny była błyskawiczna. Na listę strzelców wpisał się Szymon Bogaczyk. W ostatnich dziesięciu minutach emocji nie brakowało. Najpierw do siatki trafili przeciwnicy. Jednak ostatnie słowo należało do zawodników Jaroty. Autorem piątego gola był Maurycy Skowroński.

Dzięki niedzielnej wygranej zespół trenera Piotra Skokowskiego awansował na siódme miejsce w ligowej tabeli. Przed piłkarzami urodzonymi w 2003 roku runda rewanżowa, którą rozpoczną od wyjazdowego starcia z Polonią Środa Wielkopolska. Ten mecz odbędzie się w środę, 3 maja o godz. 10:00.