Wrócili na tarczy z Gołuchowa

Orlicy młodsi wrócili do Jarocina bez punktów. Zespół prowadzony przez Pawła Janasa przegrał z LKS Gołuchów. W trakcie całego pojedynku nie obyło się bez kontrowersyjnych decyzji sędziego.

Od początku czwartkowego meczu gra toczyła się głównie w środkowej części orlikowego boiska. Gospodarze strzelanie rozpoczęli w dwudziestej trzeciej minucie. Ich minimalnie prowadzenie utrzymało się do zakończenia pierwszej połowy. Po zmianie stron nasi zawodnicy dzielnie walczyli i starali się odrobić straty. Niestety w drugiej części spotkania nie popisał się arbiter, który popełnił kilka rażących błędów na niekorzyść jarocińskiej drużyny. Dodatkowo ekipa „Żubrów” zdobyła jeszcze cztery gole i wygrała cały mecz różnicą pięciu trafień (5:0).  

Piłkarze z Jarocina urodzeni w 2010 i 2011 roku po pięciu meczach ligowych plasują się na piątej pozycji w II Lidze Okręgowej prowadzonej przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej. Orlicy młodsi w tym tygodniu będą pauzować, a kolejne starcie o punkty rozegrają z Gromem Golina – 24 października.


II Liga Okręgowa E2 Orlik (6. kolejka – 10.10.2019 rok):
LKS Gołuchów – Jarota Jarocin 5:0 (1:0)

Jarota Jarocin: Krystian Domagała – Mikołaj Roszak, Jan Radolak, Bartosz Walczak, Marcel Bartkowiak, Franciszek Kiełb, Kacper Nawrocki.

Na zmianę wchodzili: Michał Trzeciak, Anna Walczak, Olaf Kubot, Julian Zachwieja, Kacper Ogrodowczyk, Piotr Kaczmarek, Bartosz Kasprzak, Weronika Sobczak, Mikołaj Krzyżaniak, Antoni Duszyński.

Unia Janikowo
Jarota Jarocin
Jarota Jarocin
0:1
Sokół Kleczew