Wrócili na tarczy z Gołuchowa

Orlicy młodsi wrócili do Jarocina bez punktów. Zespół prowadzony przez Pawła Janasa przegrał z LKS Gołuchów. W trakcie całego pojedynku nie obyło się bez kontrowersyjnych decyzji sędziego.

Od początku czwartkowego meczu gra toczyła się głównie w środkowej części orlikowego boiska. Gospodarze strzelanie rozpoczęli w dwudziestej trzeciej minucie. Ich minimalnie prowadzenie utrzymało się do zakończenia pierwszej połowy. Po zmianie stron nasi zawodnicy dzielnie walczyli i starali się odrobić straty. Niestety w drugiej części spotkania nie popisał się arbiter, który popełnił kilka rażących błędów na niekorzyść jarocińskiej drużyny. Dodatkowo ekipa „Żubrów” zdobyła jeszcze cztery gole i wygrała cały mecz różnicą pięciu trafień (5:0).

Piłkarze z Jarocina urodzeni w 2010 i 2011 roku po pięciu meczach ligowych plasują się na piątej pozycji w II Lidze Okręgowej prowadzonej przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej. Orlicy młodsi w tym tygodniu będą pauzować, a kolejne starcie o punkty rozegrają z Gromem Golina – 24 października.