Wrócili na tarczy z Kalisza

Drugi zespół trampkarzy młodszych pod wodzą trenera Macieja Stamierowskiego przegrał wyjazdowe starcie z Calisią Kalisz 0:3. Sobotni pojedynek został rozegrany w ramach I Ligi Okręgowej.

Dla jarocińskiej ekipy było to czwarte spotkanie w obecnej kampanii. Nasi zawodnicy przystępowali do sobotniego pojedynku w bardzo dobrych humorach za sprawą efektownego zwycięstwa nad Victorią Ostrzeszów. Ostatecznie w starciu z Calisią Kalisz piłkarze JKS-u nie ustrzegli się indywidualnych błędów i doznali drugiej porażki w sezonie rozgrywkowym 2018/19. Trampkarze młodsi w I Lidze Okręgowej mają na swoim koncie sześć punktów.

– Dziś w Kaliszu zabrakło nam cwaniactwa piłkarskiego. Teraz musimy ciężko pracować na treningach. Wiemy czego nam brakuje i jestem przekonany, że nasza gra w najbliższym czasie przyniesie nam kolejne ligowe zwycięstwa – mówi z przekonaniem trener trampkarzy młodszych, Maciej Stamierowski.

W 5. kolejce drużyna złożona z zawodników urodzonych w 2005 roku zagra z Marcinkami Kępno. Mecz odbędzie się już w sobotę, 6 października o godz. 9:50 na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Jarocinie.


I Liga Okręgowa C2 Trampkarz (4. kolejka – 29.09.2018 rok):
Calisia Kalisz – Jarota Jarocin 3:0 (1:0)

Jarota Jarocin: Kacper Kaczmarek – Jakub Bukowski, Gracjan Góral, Maciej Dembiński, Bartosz Matuszewski, Kamil Woś, Szymon Roszyk, Sergiusz Filipczak, Jarosław Wróbel, Dariusz Walczak, Norbert Merdziński.

Na zmianę wchodzili: Cezary Kalinowski, Oskar Frąszczak, Kamil Pawełczyk, Szymon Marcinek, Łukasz Paczos, Wiktor Kwieciński.

Górnik Konin
Jarota Jarocin
Jarota Jarocin
2:4
KP Starogard