Wygrać i utrzymać wysokie miejsce w tabeli

Szóste spotkanie ligowe czeka podopiecznych Piotra Garbarka. Jarociniacy przed własną publicznością zmierzą się z beniaminkiem rozgrywek III ligi – Pomorzaninem Toruń.

Jarota w ostatniej kolejce doznała pechowej porażki w Środzie Wielkopolskiej. Choć gracze JKS-u prowadzili już 2:0, to rywale zdołali przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść w piątej minucie doliczonego czasu gry. Tym samym nasi zawodnicy nie powiększyli swojego dorobku punktowego, który w tym momencie wynosi dziesięć „oczek” i daje piątą pozycję w ligowej tabeli. Ekipa z „Grodu Kopernika” do tej pory rozegrała cztery pojedynki, które zakończyły się wygraną, remisem i dwoma przegranymi. Taki stan rzeczy sprawił, że Pomorzanin sklasyfikowany jest na osiemnastym miejscu.

Zespół z Torunia zdobył pięć goli, tracąc przy tym osiem trafień. Na ten moment po jednej bramce zdobyli Masato Hayashi, Ariel Jastrzembski, Franciszek Marzec, Sebastian Owczarczyk i Jakub Sajda. Jeśli chodzi o naszą drużynę, to bezsprzecznie liderem jest Krzysztof Bartoszak, który również przewodzi w ogólnej klasyfikacji strzelców. Napastnik Jaroty w pięciu kolejkach aż siedmiokrotnie pokonywał bramkarzy rywali.

Sobotnie spotkanie na stadionie miejskim w Jarocinie rozpocznie się o godz. 17:00.

Jarota Jarocin
Elana Toruń
Jarota Jarocin
3:3
Pogoń II