Wygrali drugą połowę, ale przegrali mecz

Trampkarze młodsi występujący w Lidze Wojewódzkiej ulegli Akademii Piłkarskiej z Nowych Skalmierzyc 1:3. Decydująca okazała się pierwsza połowa, w której goście strzelili trzy gole.

Piłkarze z Jarocina urodzeni w 2006 roku źle weszli w sobotnie spotkanie rozgrywane na boisku naturalnym przy ul. Maratońskiej. Już po siedmiu minutach z dwubramkowego prowadzenia mogli cieszyć się ich przeciwnicy, którzy na domiar złego tuż przed zejściem do szatni zdobyli trzecią bramkę. Druga połowa była zdecydowanie lepsza w wykonaniu jarocińskiej ekipy. Podopieczni Sławomira Udzika ambitnie walczyli o poprawienie rezultatu. W siedemdziesiątej piątej minucie, jak się okazało później gola honorowego strzelił Paweł Duda.

Po dziewięciu kolejkach zespół JKS-u zamyka ligową stawkę. Trampkarze młodsi kolejny pojedynek w Lidze Wojewódzkiej rozegrają w najbliższą sobotę, 12 października na wyjeździe z Górnikiem Konin.


Liga Wojewódzka C2 Trampkarz (9. kolejka – 5.10.2019 rok):
Jarota Jarocin – AP Nowe Skalmierzyce 1:3 (0:3)

Jarota Jarocin: Adam Sobczyk – Jakub Uniejewski, Jakub Bolek, Filip Cudak, Paweł Duda, Michał Jackowski, Jakub Janos, Kacper Nowak, Tomasz Pilarczyk, Nikodem Roguszczak, Paweł Skórski.

Na zmianę wchodzili: Igor Deichsler, Dawid Dostatni, Szymon Kolasiński, Damian Surdukowski, Mateusz Nicke, Piotr Sendziak, Jakub Szymanek.

Jarota Jarocin
Pogoń II
Unia Janikowo
3:1
Jarota Jarocin