Wygrali drugą połowę, ale przegrali mecz

Trampkarze młodsi występujący w Lidze Wojewódzkiej ulegli Akademii Piłkarskiej z Nowych Skalmierzyc 1:3. Decydująca okazała się pierwsza połowa, w której goście strzelili trzy gole.

Piłkarze z Jarocina urodzeni w 2006 roku źle weszli w sobotnie spotkanie rozgrywane na boisku naturalnym przy ul. Maratońskiej. Już po siedmiu minutach z dwubramkowego prowadzenia mogli cieszyć się ich przeciwnicy, którzy na domiar złego tuż przed zejściem do szatni zdobyli trzecią bramkę. Druga połowa była zdecydowanie lepsza w wykonaniu jarocińskiej ekipy. Podopieczni Sławomira Udzika ambitnie walczyli o poprawienie rezultatu. W siedemdziesiątej piątej minucie, jak się okazało później gola honorowego strzelił Paweł Duda.

Po dziewięciu kolejkach zespół JKS-u zamyka ligową stawkę. Trampkarze młodsi kolejny pojedynek w Lidze Wojewódzkiej rozegrają w najbliższą sobotę, 12 października na wyjeździe z Górnikiem Konin.