Wygrali pierwszy mecz w sezonie!

Juniorzy starsi w ostatni czwartek rozegrali spotkanie awansem z weekendu w ramach Ligi Wojewódzkiej. Najstarszy zespół młodzieżowy JKS-u pokonał Spartę Konin 1:0.

To spotkanie toczyło się pod dyktando gospodarzy, którzy raz za razem stwarzali zagrożenie pod bramką przeciwników. Jarociniacy razili jednak nieskutecznością. Na szczęście w drugiej połowie sposób na bramkarza z Konina znalazł Wojciech Wojtczak, który pewnym strzałem ulokował futbolówkę w siatce. Podopieczni Piotra Skokowskiego wcześniej w rozgrywkach zremisowali z Ostrovią Ostrów Wielkopolski i ulegli Marcinkom Kępno, Górnikowi Konin oraz Polonii Środa Wielkopolska.

Dzięki czwartkowemu zwycięstwu ekipa Jaroty z rocznika 2004 awansowała na dziewiąte miejsce w tabeli. Teraz juniorzy starsi przygotowują się do meczu wyjazdowego. W niedzielę podejmą Victorię Września. Starcie z czwartą drużyną w stawce rozpocznie się punktualnie o godzinie 16:00.


Liga Wojewódzka A1 Junior (5. kolejka – 9.09.2021 roku)
Jarota Jarocin – Sparta Konin 1:0 (0:0)

Jarota Jarocin: Mikołaj Marciniak – Jan Ziętkowski, Piotr Like, Fabian Borkowski (79’ – Kamil Banaszak), Filip Szydlik (65’ – Wojciech Lamprecht), Bartosz Marciniak (73’ – Mateusz Hałas), Alex Jankowiak, Igor Jeńczak (60’ – Patryk Krawczyk), Igor Chlebowski, Marcin Wyrwas (70’ – Wiktor Poczta), Wojciech Wojtczak.

Skalmierzyce
Jarota Jarocin
Jarota Jarocin
1:2
Elana Toruń