Wygrana orlików starszych na inaugurację

Drużyna z rocznika 2010 w ubiegłą niedzielę rozegrała pierwsze spotkanie ligowe w sezonie 2020/21. Orlicy starsi zmagania w Lidze Okręgowej gr. 19 rozpoczęli od wygranej z Kopernikiem Piotrów 4:3.

Mecz na orliku w Piotrowie lepiej rozpoczęli zawodnicy z Jarocina, którzy po pięciu minutach prowadzili 2:0. Do siatki rywali trafili Aleksander Qaasim i Kacper Ogrodowczyk. Co prawda gospodarze zdołali odpowiedzieć w krótkim odstępie czasu, ale przed zmianą stron skierowali futbolówkę do własnej bramki. Po krótkiej przerwie prowadzenie swojego zespołu podwyższył Stanisław Stasik. W ostatnim kwadransie gry dobrze dysponowanego bramkarza JKS-u dwukrotnie pokonali zawodnicy miejscowych. Maciej Olszanicki w trakcie całego pojedynku popisał się wieloma udanymi interwencjami. W samej końcówce kilka okazji strzeleckich mieli nasi piłkarze, którzy zasłużenie sięgnęli po swoją pierwszą wygraną w sezonie.

Jarota w kategorii wiekowej E1 Orlik do rozgrywek ligowych na szczeblu okręgowym zgłosiła dwie drużyny. Następny pojedynek czeka nas w grupie 17 z Gromem Golina w poniedziałek, 14 września o godz. 16-tej.

Liga Okręgowa gr. 19 / E1 Orlik (1. kolejka – 6.09.2020 roku)
Kopernik Piotrów – Jarota Jarocin 3:4 (1:3)

Jarota Jarocin: Maciej Olszanicki – Radosław Musiała, Julia Urbaniak, Kacper Ogrodowczyk, Aleksander Qaasim, Michał Urbaniak, Stanisław Stasik.

Na zmianę wchodzili: Weronika Sobczak, Piotr Szymkowiak, Jan Kowal, Filip Durmens.