Wygrywają mecz na szczycie

Bardzo ważne zwycięstwo w środku tygodnia zanotowali podopieczni trenera Krzysztofa Matuszaka. Trampkarze starsi w roli gospodarza pokonali Victorię Ostrzeszów 2:0.

Środowe starcie było pojedynkiem dwóch niepokonanych drużyn w rozgrywkach I Ligi Okręgowej. Warto dodać, że od pierwszej minuty nie zobaczyliśmy w wyjściowym składzie JKS-u kilku podstawowych zawodników. Pomimo tego nasi piłkarze z rocznika 2005 byli stroną dominującą. Jednak po czterdziestu minutach gry mieliśmy wynik bezbramkowy. Po przerwie gracze z Jarocina dwukrotnie pokonali bramkarza z Ostrzeszowa. Najpierw uczynił to Hubert Kasprzak. Następnie do siatki trafił Bartosz Matuszewski. Jarota dzięki tej wygranej w dalszym ciągu pozostaje liderem rozgrywek na szczeblu okręgowym i jest coraz bliżej gry w nowym sezonie w Lidze Wojewódzkiej.

Jarociniacy mają do rozegranie jeszcze jedno spotkanie w rundzie jesiennej sezonu 2019/20. Przeciwnikiem naszego zespołu będzie Liskowiak Lisków, który z dorobkiem trzech punktów zajmuje szóste miejsce w całej stawce. Ten pojedynek odbędzie na boisku sztucznym spółki Jarocin Sport w środę, 30 października o godzinie 17:00.