Wylicytował koszulkę reprezentacji dla Mai Kieliby

Sebastian Kubasik z Wrocławia został zwycięzcą aukcji charytatywnej. Kibic JKS-u odebrał ją osobiście w siedzibie klubu przy okazji ostatniego spotkania ligowego z Chemikiem Bydgoszcz.

Licytacja na naszym oficjalnym Facebooku na rzecz Bartosza Kieliby i jego córeczki była możliwa dzięki przekazaniu koszulki reprezentacji Polski w ręce kierownika pierwszego zespołu – Sławomira Szybiaka. Ostatecznie trykot z autografami polskich gwiazd futbolu został wylicytowany za 750 zł. – Pieniądze zawsze można zarobić, a serce trzeba mieć. Teraz chcemy zorganizować spotkanie z Bartkiem Kielibą i Panem Sebastianem. Jesteśmy dumni, że mamy takiego kibica, powiedział Przemysław Wróblewski – odpowiedzialny za całą aukcję od strony technicznej.

Przypomnijmy, że całkiem niedawno zakończyła się również licytacja koszulki meczowej Jaroty Jarocin. O jej przebiegu i końcowym wyniku poinformujemy w osobnym komunikacie. Niebawem na naszym oficjalnym Facebooku ruszą kolejne aukcje charytatywne dla naszego wychowanka i jego chorej córeczki.

Jarota Jarocin
Świt Skolwin
Sokół Kleczew
2:2
Jarota Jarocin