Wylicytuj koszulkę reprezentacji!

Prawdziwa okazja dla koneserów i kibiców. Na naszym Facebooku trwa licytacja koszulki reprezentacji Polski z podpisami zawodników. Cała akcja potrwa do końca października 2018 roku.

Licytacja skierowana jest dla Bartosza Kieliby i jego córeczki, która choruje na rdzeniowy zanik mięśni. Rodzicie dowiedzieli się o tym w połowie sierpnia br. Dlatego wsparcie finansowe dla naszego wychowanka jest bardzo ważne. Mowa tutaj o drogiej rehabilitacji i częstych podróżach do Włoch, gdzie przez osiemnaście miesięcy przebywać będzie córka i żona.

Bartosz Kieliba swoje pierwsze piłkarskie kroki stawiał w Jarocie Jarocin. Od 2008 do 2015 roku grał w drugiej i trzeciej lidze. W barwach JKS-u rozegrał 182 oficjalnych meczów i strzelił dziesięć bramek. 28-letni obrońca obecnie występuje w Nice I Liga, a jego klubem od ponad trzech sezonów jest Warta Poznań.

Aby wziąć udział w licytacji wystarczy pod poniższym postem wpisać komentarz z kwotą jaką oferujecie za koszulkę reprezentacji naszego kraju. Ze zwycięzcą skontaktujemy się tuż po zakończeniu całej akcji.

Jarota Jarocin
Świt Skolwin
Sokół Kleczew
2:2
Jarota Jarocin