Wymarzone spotkanie dla trampkarzy starszych

Jeden z najlepszych meczów w sezonie 2017/18 rozegrali podopieczni trenera Piotra Skokowskiego. Trampkarze starsi w zaległym spotkaniu z siódmej wiosennej kolejki ograli Lidera Swarzędz 3:1.

Rozgrywany w środku tygodnia pojedynek dostarczył sporo emocji. Gospodarze wyszli na prowadzenie w 11. minucie. Do siatki rywali trafił kapitan JKS-u, Szymon Bogaczyk. Przed przerwą drugiego gola zdobył Dawid Bartkowiak, a po przerwie bramkę na 3:0 strzelił Bartosz Kantek. Gości tego dnia stać było jedynie na bramkę honorową w ostatniej minucie. – Cieszę się, że zawodnicy zrehabilitowali się za ostatni mecz w Środzie Wielkopolskiej. Dziś było widać na boisku drużynę i chęć w osiągnięcie zwycięstwa, ocenił występ swoich podopiecznych, trener Piotr Skokowski.

Trampkarze starsi po tym zwycięstwie awansowali na siódmą pozycję w Lidze Wojewódzkiej. Najbliższa okazja na podreperowanie dorobku punktowego nadarzy się w sobotę, 18 maja w Jarocinie. Ich rywalem będzie Kania Gostyń – trzeci zespół rozgrywek. Początek tego meczu o godz. 10:00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią.

Jarota Jarocin – Lider Swarzędz 3:1 (2:0)

Jarota Jarocin: Damian Walkowiak – Miłosz Bolek, Szymon Bogaczyk, Dawid Bartkowiak, Bartosz Borysiak, Kacper Boruta, Bartosz Kantek, Krzysztof Wieliński, Norbert Tokarz, Bartosz Szymkowiak, Miłosz Nowakowski.

Na zmiany wchodzili: Kacper Rybarczyk, Jakub Bartkowiak, Bartłomiej Janowski, Adam Borowiński, Wiktor Kubiak, Tobiasz Stefaniak.