Żacy zakończyli rundę wiosenną

Drużyna żaków zakończyła rywalizację w I Lidze Okręgowej na najniższym miejscu na podium. Podopieczni Macieja Dolaty w ostatnim wiosennym turnieju zremisowali z GOS-em Koźmin Wielkopolski 1:1 i Antonio Jarocin 3:3 oraz przegrali minimalnie z Akademią Piłkarską Reissa Jarocin 1:2.

Ostatni z zaplanowanych turniejów przez Kaliski Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Kaliszu odbył się 11 maja na boisku bocznym przy ul. Maratońskiej w Jarocinie. Gospodarzem była Jarota Jarocin. Zespół złożony z zawodników urodzonych w 2009 roku i młodszych w drugiej części sezonu 2017/18 rozegrał w sumie dwanaście meczów, w których zdobył siedemnaście punktów. Na to złożyło się pięć zwycięstw, dwa remisy oraz dwie porażki. Tym samym ekipa z Jarocina zakończyła rywalizację na trzecim miejscu w tabeli ze stratą czterech punktów do GOS-u Koźmin Wlkp. oraz dziesięciu „oczek” do Akademii Piłkarskiej Reissa Jarocin. Czwarte miejsce przypadło Antonio Jarocin.

Komplet wyników IV turnieju – 11.05.2018 rok:
APR Jarocin – Antonio Jarocin 7:3
Jarota Jarocin – GOS Koźmin Wielkopolski 1:1
Antonio Jarocin – GOS Koźmin Wielkopolski 2:4
APR Jarocin – Jarota Jarocin 2:1
Jarota Jarocin – Antonio Jarocin 3:3
GOS Koźmin Wielkopolski – APR Jarocin 8:1

Jarota Jarocin: Antoni Szcześniak, Aleksander Czajka, Paweł Mandrysz, Maksymilian Rakoczy, Jan Walkowski, Nikodem Wysocki, Dawid Trochanowski, Leon Hoderny, Wojciech Gosa, Franciszek Kiełb.

Zachęcamy do obejrzenia jednej z bramek podczas ostatniego turnieju rozgrywanego w Jarocinie:

KKS Kalisz
Jarota Jarocin
Jarota Jarocin
1:1
Świt Skolwin