Zagrali sparing dla WOŚP

W niedzielę swój pierwszy mecz sparingowy rozegrali piłkarze Jaroty II Witaszyce. Na murawie zobaczyliśmy gównie zawodników urodzonych w latach 2002 i 2003. Rezerwy pokonały Astrę Krotoszyn 3:1.

Starcie z ósmym zespołem V ligi zapowiadało się niezwykle interesująco. Gospodarze po pierwszej połowie prowadzili 2:0 po pięknych zespołowych akcjach. Ekipa z Krotoszyna dość niespodziewanie odpowiedziała w samej końcówce pierwszej części gry, ale duży udział przy ich trafieniu miała defensywa JKS-u. Po przerwie wynik meczu ustalił Mikołaj Szcześniak. Podopieczni trenera Mirosława Czajki muszą jeszcze popracować nad finalizacją swoich akcji, a to będą mieli okazję sprawdzić w kolejnych grach kontrolnych.

Druga drużyna Jaroty zmagania w Klasie Okręgowej wznowi 6/7 marca. Natomiast wcześniej piłkarze rezerw rozegrają spotkania sparingowe z Korabem Łask, LKS-em II Gołuchów i Gromem Golina.