Zagrali z Aleksandrowem Łódzkim

Podopieczni Mirosława Czajki w ostatni wtorek mieli okazję zagrać z drużyną z województwa łódzkiego. Spotkania odbyły się na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Jarocinie.

Młodzicy starsi i młodsi przegrali oba pojedynki, ale tego dnia byli wyjątkowo nieskuteczni pod bramką swoich rywali. Mecze kontrolne trwały 2×30 minut, podobnie jak w rozgrywkach ligowych. Dla młodych zawodników Jaroty Jarocin była to pierwsza gra kontrolna w przerwie zimowej. W następnym tygodniu nasi młodzicy zmierzą się z drużyną z Gorzowa Wielkopolskiego.

Młodzik Starszy (rocznik 2005): Kacper Kaczmarek, Jakub Bukowski, Maciej Dembiński, Dominic Merten, Wiktor Kwieciński, Wiktor Misiak, Filip Robakowski, Szymon Roszyk, Stanisław Rutkowski, Bartosz Matuszewski, Cezary Kalinowski, Szymon Marcinek, Sergiusz Filipczak, Jarosław Wróbel, Gracjan Góral.

Młodzik Młodszy (rocznik 2006): Damian Surdukowski, Igor Deischler, Piotr Dorsz, Paweł Skórski, Tobiasz Głuch, Fiołka, Wojciech Kuderczak, Jakub Szymanek, Jakub Bastrzyk, Danil Voloshyn.