Żaki F1 – podsumowanie sezonu 2020/21

Chłopcy z rocznika 2012 w niedawno zakończonej kampanii odbyli sto trzydzieści dziewięć treningów! Piłkarze JKS-u oprócz tego brali udział w turniejach związkowych oraz meczach sparingowych.

Zespół żaków starszych w ostatnich dwunastu miesiącach brał udział w prestiżowych zmaganiach Akademii Klasy Ekstra w Poznaniu, ale także w silnie obsadzonym turnieju, który odbył się w Ostrzeszowie. Podopieczni trenerów Artura Tomczaka i Przemysława Wróblewskiego mieli możliwość także rywalizowania w grach kontrolnych ze starszymi o rok zawodnikami, co z pewnością w przyszłości przyniesie wymierne korzyści. W kolejnym sezonie nasi piłkarze będą występować w I Lidze Okręgowej E2 Orlik. Wielkopolski ZPN zadecydował, że te rozgrywki będą prowadzone w formule towarzyskich turniejów.

Pod koniec sezonu 2020/21 ekipa Jaroty zagrała kilka gier sparingowych na orliku. Jarociniacy prezentowali bardzo wysoki poziom sportowy. Co ważne nie tylko pod kątem umiejętności piłkarskich, ale także organizacji gry i poruszaniu się po murawie. – Z każdym kolejnym miesiącem oraz meczem można było zauważyć progres u chłopców. Przed nami krótka przerwa wakacyjna, a po niej wracamy do naszej systematycznej pracy na treningach – podkreślają wspólnie trenerzy.

Kadra żaków F1 (rocznik 2012): Wojciech Durczak, Kacper Kasprzak, Oskar Kostanowicz, Kaspian Macioszczyk, Wiktor Maniewski, Leon Przyborowski, Julian Przyborowski, Aleksander Regulski, Maja Szewczyk, Szymon Szewczyk, Gabriel Szymczak, Weronika Trochanowska, Alan Walczak.

Skalmierzyce
Jarota Jarocin
Jarota Jarocin
1:2
Elana Toruń