Żaki F2 – podsumowanie sezonu 2020/21

Lipiec to idealny moment na analizę, podsumowania i wnioski. Barwy JKS-u w niedawno zakończonej kampanii reprezentowali żacy młodsi. Dla większości był to kolejny sezon w Jarocie Jarocin!

Poza turniejami organizowanymi przez Wielkopolski ZPN nasi piłkarze rozegrali mnóstwo meczów sparingowych z lokalnymi klubami. Ligowe granie zaliczyliśmy m.in. z Astrą Krotoszyn, Wisłą Borek, GOS-em Koźmin czy Gromem Golina. Dzięki temu nikt nie mógł narzekać na brak gry i każdy miał okazję sprawdzić się na tle swoich rówieśników. Podnoszenie czysto piłkarskich umiejętności odbywało się pod okiem dwójki szkoleniowców. Za drużynę F2 Żak odpowiedzialni byli Artur Tomczak i Przemysław Wróblewski. Cieszyć może także frekwencja na treningach i liczba dołączających chłopców w trakcie całego sezonu. Drużyna liczy siedemnastu zawodników, którzy są objęci Programem Certyfikacji PZPN.  

W następnych dwunastu miesiącach chłopcy urodzeni w 2013 roku będą rywalizować już w kategorii F1. Tak więc znów czeka ich udział w związkowych turniejach WZPN, które niewątpliwie będą kolejnym cennym doświadczeniem. Z wielkim optymizmem i niecierpliwością czekamy na sezon 2021/22!

Kadra żaków F2 (rocznik 2013): Rafał Bazelak, Fabian Browko, Igor Doskocz, Oskar Grygiel, Michał Grzelak, Paweł Kędzierski, Mateusz Kierczyński, Przemysław Krzymiński, Jan Kulka, Jakub Lewandowski, Maksymilian Owczarski, Igor Pawlak, Maciej Pełczyński, Antoni Skokowski, Szymon Szewczyk, Jakub Wiśniewski, Kacper Żurek.

Skalmierzyce
Jarota Jarocin
Jarota Jarocin
1:2
Elana Toruń