Zakończyli półkolonie z uśmiechem na twarzy

Zakończyły się pięciodniowe półkolonie organizowane przez Jarociński Klub Sportowy „Jarota”. Ponad dwudziestka dzieci mogła cieszyć się wakacyjnej przygody przy wsparciu MGOPS Jarocin.

Jak co roku, półkolonie dostarczyły uczestnikom wielu pozytywnych emocji.  Dzieci m.in. odwiedziły stadion miejski w Poznaniu, Jump Arenę w Śremie i jarocińskie kino. Półkolonistów odwiedziła również Pani ratownik i edukator – Regina Gruchalska, która zwróciła uwagę na to, jak się zachować gdy inna osoba będzie potrzebować pomocy. Co ważne podkreślenia w programie nie zabrakło rozmów na temat profilaktyki o uzależnieniach.

Wśród zajęć stacjonarnych najbardziej popularne były treningi piłkarskie na obiektach Jarocin Sport. Po zakończonej aktywności fizycznej przyszedł czas także na regenerację w Aquaparku. – Zainteresowanie rodziców było ogromne i przerosło nasze oczekiwania. Frekwencja z każdym rokiem rośnie. To może tylko cieszyć. Myślę, że dzieci mogą być zadowolone z atrakcji, jakie im zapewniliśmy – powiedział trener prowadzący, Mirosław Czajka.  

Dziękujemy, że byliście z nami! Na czas trwających jeszcze wakacji, wszystkim dzieciom życzymy wielu jeszcze pozytywnych i bezpiecznych przygód oraz dużo słonecznych dni.

Jarota Jarocin
Nowy Staw
Wągrowiec
2:1
Jarota Jarocin