Zakończyli remisem z Ostrovią

Podziałem punktów zakończył się ostatni mecz w sezonie z udziałem Ostrovii Ostrów i Jaroty Jarocin. Podopieczni trenera Matuszaka zmagania w Lidze Wojewódzkiej zakończyli tuż za podium.

Pierwszy kwadrans gry wyśmienicie ułożył się dla naszych zawodników. Za sprawą goli Filipa Szydlika i Macieja Siekierskiego ekipa JKS-u prowadziła już 2:0. Gospodarze zdołali odpowiedzieć bramką kontaktową, ale na pięć minut przed zakończeniem pierwszej połowy futbolówkę w siatce ponownie ulokował Siekierski. Dwubramkowa przewaga jarocińskiej ekipy nie podłamała gospodarzy, którym udało się w końcu doprowadzić do wyrównania, choć w całym spotkaniu przegrywali nawet 2:4. Autorem czwartego trafienia dla Jaroty był Wiktor Poczta, który w końcówce sezonu 2020/21 imponował formą strzelecką. Ostatecznie sobotni pojedynek zakończył się wynikiem 4:4.

Juniorzy młodsi B2 w szesnastu ligowych kolejkach zgromadzili na swoim koncie dwadzieścia siedem punktów. Wyżej w tabeli sklasyfikowane były tylko drużyny KKS-u Kalisz, Polonii Leszno i Górnika Konin. Ta ostatnia ekipa w najbliższym czasie powalczy w barażu o Centralną Ligę Juniorów U-17.

LigaWojewódzka B2 Junior (18. kolejka – 5.06.2021 roku)
Ostrovia Ostrów Wlkp. – Jarota Jarocin 4:4 (1:3)

Jarota Jarocin: Kacper Kaczmarek (75’ – Wojciech Symenko), Mateusz Hałas, Kewin Drzewiecki, Stanisław Rutkowski, Filip Szydlik, Kamil Woś, Nikodem Dryjański, Paweł Skórski, Tobiasz Grabowski, Maciej Siekierski, Wiktor Poczta.