Zakończyli rundę jesienną pewnym zwycięstwem

Okazałą wygraną zanotowali podopieczni trenera Macieja Stamierowskiego w Ostrowie Wlkp. Drugi zespół trampkarzy młodszych pokonał ekipę z Zębcowa 4:1.

Dla naszych zawodników urodzonych w 2005 roku było to ostatnie spotkanie ligowe w rundzie jesiennej w sezonie rozgrywkowym 2018/19. Sobotnie starcie idealnie ułożyło się dla gospodarzy. To właśnie oni jako pierwsi cieszyli się z prowadzenia. Taki stan rzeczy utrzymał się do zakończenia pierwszej połowy. Po zmianie stron na boisku istniała już tylko drużyna z Jarocina. Najpierw do siatki trafił Sergiusz Filipczak. Drugiego gola zdobył Filip Robakowski, a w ostatnich minutach bramkarza rywali pokonywali jeszcze Szymon Roszyk oraz Bartosz Matuszewski.

Trampkarze młodsi w I Lidze Okręgowej rozegrali sześć pojedynków o stawkę. Na ich bilans złożyły się cztery zwycięstwa i dwie porażki. Pierwsza część obecnego sezonu w tej kategorii wiekowej zakończy się w tym tygodniu. Jarociniacy przerwę zimową spędzą w tabeli na drugim lub trzecim miejscu w stawce siedmiu ekip.