Zapowiedź spotkań Akademii (22-23 marca)

Tym razem pięć meczów o punkty czeka nasze zespoły młodzieżowe w rozgrywkach ligowych. Wszystkie zostaną rozegrane na boiskach przeciwników w sobotę i niedzielę.

Pierwsi na murawę wybiegną młodzicy starsi, którzy zagrają z Lechem Poznań/Południe. Chłopcy z rocznika 2012 w ubiegły weekend odpoczywali, ale dwa tygodnie temu zainaugurowali rozgrywki I Ligi Wojewódzkiej D1, remisując bezbramkowo z Olimpią Koło. Z kolei zespół „Kolejorza” pokonał Górnik Kłodawa (6:0) oraz podzielił się punktami z Polonią Leszno (1:1).

I Liga Wojewódzka D1 Młodzik gr. 2 (23.03.2025 – godz. 10:30)
Lech Poznań/Południe – Jarota Jarocin (Boisko Ostrzeszowie)

Dzień później do Krotoszyna z samego rana udadzą się trampkarze starsi i młodzicy młodsi. Ekipa JKS-u złożona z piłkarzy urodzonych w 2010 roku w pierwszej serii gier na szczeblu okręgowym powalczy z Akademią Talentów Krotoszyn. Tuż po zakończeniu tego pojedynku w akcji zobaczymy zespół D2, dla którego będzie to drugi pojedynek w rundzie wiosennej.

Kalisz: I Liga Okręgowa C1 Trampkarz (23.03.2025 – godz. 10:00)
AT Krotoszyn – Jarota Jarocin (Boisko w Krotoszynie)

Kalisz: I Liga Okręgowa D2 Młodzik (23.03.2025 – godz. 12:00)
AT Krotoszyn – Jarota Jarocin (Boisko w Krotoszynie)

W samo południe rozpocznie się rywalizacja w Śremie. Tam na poziomie II Ligi Wojewódzkiej zadebiutują nasi trampkarze młodsi. Jarociniacy zmierzą się miejscową Wartą. Na zakończenie weekendu drużyna juniorów młodszych B2 w dobrych humorach przystąpi do wyjazdowego starcia z Górnikiem Konin.

II Liga Wojewódzka C2 Trampkarz gr. 3 (23.03.2025 – godz. 12:00)
Warta Śrem – Jarota Jarocin (Boisko Śremie)

I Liga Wojewódzka B2 Junior gr. 2 (23.03.2025 – godz. 14:00)
Górnik Konin – Jarota Jarocin (Boisko w Koninie)

Pobiedziska
Jarota Jarocin
Jarota Jarocin
0:3
Chodzież