Zapowiedź spotkań Akademii (8-9 czerwca)

Po raz kolejny zobaczymy w akcji wszystkie zespoły młodzieżowe Jaroty Jarocin. Tym razem trzy spotkania odbędą się boisku „M2”, a dwa zostaną rozegrane na obiektach naszych rywali.

Sobotę rozpoczniemy od starcia z udziałem trampkarzy starszych, którzy w ostatnią środę świętowali awans do Ligo Wojewódzkiej B2! Jarociniacy z rocznika 2009 na własnym boisku w przedostatniej serii gier podejmą LMKS Czarnych Brzeźno i będą zdecydowanym faworytem tej konfrontacji!

I Liga Okręgowa C1 Trampkarz gr. 5 [RW] (8.06.2024 – godz. 10:00)
Jarota Jarocin – Czarni Brzeźno (Boisko „M2”)

Kolejne ważne spotkanie czeka młodzików młodszych. Ekipa trenera Piotra Krysia rywalizuje w rozgrywkach na szczeblu wojewódzkim i pilnie potrzebuje punktów! Najbliższa okazja nadarzy się w Kazimierzu Biskupim, gdzie swoje domowe mecze rozgrywa drużyna SMS-u Ślesin.

Liga Wojewódzka D2 Młodzik gr. 2 [RW] (8.06.2024 – godz. 11:00)
SMS Ślesin – Jarota Jarocin (Boisko w Kazimierzu Biskupim)

Tego samego dnia swój pojedynek rozegrają także piłkarze JKS-u urodzeni w 2011 roku. Żółto-czerwono-niebiescy zapowiadają walkę o ósme zwycięstwo w rundzie wiosennej! Ich przeciwnikiem będzie Calisia 14 Kalisz, która w pierwszym meczu dość niespodziewanie urwała punkty ekipie z Jarocina.

I Liga Okręgowa D1 Młodzik gr. 8 [RW] (8.06.2024 – godz. 16:00)
Calisia Kalisz – Jarota Jarocin (Boisko w Kaliszu)

O wadze niedzielnego starcia z udziałem naszych juniorów młodszych wiele nie trzeba pisać. Do Jarocina przyjedzie bowiem Victoria Ostrzeszów, czyli bezpośredni rywal jarocińskiej ekipy w walce o utrzymanie. Podopieczni Piotra Stachowiaka obecnie zajmują ósme miejsce w tabeli z dorobkiem czterech punktów.

Liga Wojewódzka B1 Junior gr. 2 [RW] (9.06.2024 – godz. 10:00)
Jarota Jarocin – Victoria Ostrzeszów (Boisko „M2”)

Wyraźnie podrażnieni ostatnimi wynikami do meczu ze Stalą Pleszew przystąpią trampkarze młodsi. Rocznik 2010 po dobrym starcie aż trzykrotnie podzielił się punktami ze swoimi rywalami. Taki stan rzeczy sprawił, że podopieczni trenerów Idzikowskiego i Skokowskiego spadli na trzecią pozycję w rozgrywkach.

II Liga Okręgowa C2 Trampkarz gr. 5 [RW] (9.06.2024 – godz. 12:00)
Jarota Jarocin – Stal Pleszew (Boisko „M2”)

Jarota Jarocin
Wągrowiec
Polonia Kępno
2:1
Jarota Jarocin